Ankara'da Huzurevi & Bakımevi

Uluslararası yaşlılık ilkelerine ve ülkemizin yasal mevzuatlarına bağlı çalışma yapısının yanı sıra personelimizin gösterdiği şefkat, sahip olduğu vicdan ve yüksek insani değerler, Uluçınar Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi’nin en önemli dayanaklarıdır.

Yaş alan ancak ihtiyarlamayan bir toplum için yaşam kalitesini artırmaya sağlık, güvenlik ve katılım fırsatlarını optimum seviyeye çıkarmaya kendimizi adadık. Günden güne sizlerle büyüyen Uluçınar Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi ailesi olarak profesyonel kadromuzla Çankaya semtinde hizmetinizdeyiz.


Uluçınar Yaşlı Bakım Merkezi'nde Huzuru Sevgiyi Güleryüz Bulursunuz!

Uluçınar Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi; Uzman Sosyolog Özge KARATAŞ ve Dr. Davut KARATAŞ tarafından Çankaya - Birlik Mahallesi’nde kurulmuştur.

Canlar Bize Emanet

“Canlar Bize Emanet” sloganı ile yola çıkan Uluçınar Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi olarak, toplam 100 kapasiteye sahip bir merkez ve bir ek bina olarak tüm departmanlarında sertifikalı personelimiz ile değerli misafirlerimizi ağırlıyoruz.

Hasta Bakımı

Uluçınar Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezimizde; Alzheimer, Demans, Diyabet, KOAH, Parkinson, Felç durumunda olan ve yoğun bakıma ihtiyaç duyan yaşlılarımızda dahil olmak üzere tüm yaşlılarımıza güler yüzlü ve tecrübeli ekibimizle hizmet veriyoruz.

Şefkat ve İlgi

Uluslararası yaşlılık ilkelerine ve ülkemizin yasal mevzuatlarına bağlı çalışma yapısının yanı sıra personelin gösterdiği şefkat, sahip olduğu vicdan ve yüksek insani değerler Uluçınar Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi’nin en önemli dayanaklarıdır.

0
0
0
0

İşletmeci gözüyle bakılmayan “Büyük Bir Aile” olan Uluçınar Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi'nde ağırlıklı olarak Alzheimer, Demans (Bunama), Parkinson, Felçli ve hastane sonrası hizmeti konularında sağlık Hizmeti sunulmaktadır.

Hastane sonrası bakım hizmeti alan yaşlılar ile sosyal ve fiziksel ihtiyaç içinde olan sağlıklı yaşlılara yatılı olarak 24 saat barınma, beslenme, özel bakım ve sosyal etkinlikler hizmeti sunulmaktadır.

24 Sağlık Hizmeti
100%
Yaşlı Jimnastiği
85%
Ekonomik
75%
Lüzumu Halinde Tahlil ve Tetkiklerin Yaptırılması
85%
24 Saat Güvenlik Hizmeti
100%