Size Yardımcı Olmak için Buradayız

Uluçınar Huzurevi, Bakımevi ve Yaşlı Bakım Merkezi olarak ilkelerimiz, kalite anlayışımız ve hizmet politikalarımız ile kurulduğumuz günden bu yana hassasiyetle yaklaştığımız misafirlerimize yeni bir yaşam vadediyoruz.


layout styles

Lüzumu Halinde Tahlil ve Tetkiklerin Yaptırılması

Kurucumuz olan doktorumuz nezaretinde lüzumlu durumlarda gerekli tahlil ve tetkikler yapılabilmektedir. Yaş alan ancak ihtiyarlamayan bir toplum için yaşam kalitesini artırmaya sağlık, güvenlik ve katılım fırsatlarını optimum seviyeye çıkarmaya kendimizi adadık. Günden güne sizlerle büyüyen Uluçınar Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi ailesi olarak profesyonel kadromuzla Çankaya semtinde hizmetinizdeyiz.

Uluçınar Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezimizde; Alzheimer, Demans, Diyabet, KOAH, Parkinson, Felç durumunda olan ve yoğun bakıma ihtiyaç duyan yaşlılarımızda dahil olmak üzere tüm yaşlılarımıza güler yüzlü ve tecrübeli ekibimizle hizmet veriyoruz.


Yaşlı Jimnastiği

Yaşlıların bağımsız yaşamalarını teşvik edecek, destekleyecek, beslenme imkanlarının yaşlılarımızın erişimlerine uygun ve güvenli hale getirilmesi böylece yaşlının kendi kendine yetebilmesinin sağlanması önceliğimizdir.

Uluçınar Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi, yürüyeceğimiz bu yolda tecrübesine empati, özen ve sevgimizi de katarak sizlerle büyümeyi hedefliyor.

İlkeleri, kalite ve hizmet politikaları ile kurulduğu günden bu yana hassasiyetle yaklaştığımız misafirlerimize yeni bir yaşam vadediyoruz.

yaşlı jimnastiği

Uluçınar Bakım Merkezinden
gurur duyan mutlu olan
olan sadece biz değiliz...

500'Ü AŞKIN MİSAFİRİMİZ VE MİSAFİR YAKINLARIMIZ ULUÇINAR YAŞLI BAKIM MERKEZİNİ TERCİH ETTİ.